news
UITSLAG MFS2
Monday, November 1, 2010
Vandaag is de MSF II uitslag bekend geworden van het Ministerie van Buitenlandse Zaken.
De IMPACT alliantie, waarvan wij deel uit maken, heeft €421,25 miljoen euro toegekend gekregen voor de komende 5 jaar. De gezamenlijke aanvraag van de Impact Alliantie bedroeg €106,25 miljoen euro per jaar voor de periode 2011-2015, daar wordt nu €84,25 miljoen per jaar van toegekend.
Van dit bedrag is €634.000 euro per jaar toegekend aan Butterfly Works. Dit komt overeen met 79.3% het door ons begrote plan voor de komende 5 jaar. Daar zijn wij blij mee. In de komende jaren zal Butterfly Works dit bedrag volledig inzetten om de concepten die wij de afgelopen 10 jaar hebben geproduceerd verder te ontwikkelen en het biedt ruimte om nieuwe succesvolle projecten te ontwikkelen. Het betekent concreet dat wij door kunnen met het co-creeren van nieuwe oplossingen voor sociale problemen.
De subsidieaanvraag met
Oxfam Novib
als hoofdaanvrager en
SOMO, Hirda, 1procentclub en Butterfly Works als mede-indieners, komt als één van de beste uit de bus. Toch ontvangen wij dit besluit met een gematigd enthousiaste daar deze bezuiniging ook partijen treft. Wij steunen daarom alle partners, lokaal en internationaal, die door de uitslag hun werkzaamheden op een nieuwe manier moeten invullen.